Doroczna impreza charytatywna w Teatrze Polskim

Z powodu niezbyt długiego tegorocznego karnawału, tradycyjny Bal w Teatrze organizowany w przez Rotary Club Szczecin odbędzie się wyzywająco i intrygująco w piątek, 13. lutego.

A to dopiero "aperitif" emocji związanych z tym wydarzeniem. Dalej bowiem, zgodnie z zasadą mistrza Hitchcocka, będzie tylko mocniej i lepiej.

A przyczyni się do tego inny Mistrz – Adam Opatowicz wraz z zespołem Teatru Polskiego, który obiecuje nam teatralną ucztę. Szczegóły nie są znane, bowiem będzie to suspens (znowu ukłon ku mistrzowi Hitchcock’owi).

Uduchowieni sztuką teatralną będziemy mogli oddać się kontemplacji wytworów innych sztuk: muzyki (wraz z tańcem), kulinariów, winiarstwa, gorzelnictwa i licytacji. Licytacje będą okazją do nabycia, jak zawsze interesujących, dzieł sztuki malarskiej, rzeźbiarskiej, medalierskiej, tudzież innych wartościowych eksponatów.

Najważniejsze jest jednak, że bawiąc się, czynić będziemy Dobro.

Cały bowiem dochód z imprezy (zarówno z biletów, jak też licytacji) przeznaczony będzie na cele charytatywne.