Pierwsze kobiety członkiniami Rotary Club Szczecin

Spotkanie klubowe w dniu 18 listopada było wydarzeniem niezwykłym!

Z inicjatywy Leszka Zdawskiego, po ponad trzydziestu latach istnienia klubu, z założenia wyłącznie męskiego, w naszych członkowskich szeregach pojawiły się wreszcie pierwsze kobiety:

Agata Łakomiak i Anna Łakomiak - Melka.

Agatę i Annę znamy od dawna i to od strony najlepszej, czyli pracy jaką wykonywały, pomagając nam w przygotowaniu i rozliczaniu wybranych, organizowanych przez nas przedsięwzięć.

Agato, Aniu, witamy na pokładzie! Czujcie się z nami tak dobrze, jak my dotąd czuliśmy się ze sobą.

Zgodnie z tradycją uroczystość przyjęcia nowych członkiń odbędzie się podczas tegorocznej Wigilii Rotariańskiej.

Warto podkreślić, że atmosferę naszego spotkania w sposób szczególny wzbogaciły dwa akcenty muzyczne: Sto lat odśpiewane Jubilatowi Markowi Wróblewskiemu i wystąpienie gościa wieczoru - przyjaciela klubu, znanego gitarzysty, Krzysztofa Meisingera, który również przekazał na rzecz klubu kilka nagranych ostatnio płyt.

Maciej Krzeptowski