Wigilia Rotariańska 2013

W środę, 18 grudnia, tradycyjnie, jak co roku, w gościnnych progach Radisson Blu Hotel w Szczecinie, spotkaliśmy w gronie się na uroczystej kolacji, by wraz z rodzinami oraz zaproszonymi gośćmi, by z okazji Świąt Bożego Narodzenia cieszyć się obecnością rodzin, przyjaciół, zaproszonych gości, dzielić się opłatkiem i życzeniami pomyślności.

Błogosławieństwa świątecznego udzielił nam ksiądz Grzegorz Jankowski, którego działalność na rzecz młodzieży wspiera również nasz Klub. O odpowiedni nastrój dbał również duet Maciej Kozuba (gitara) i Maciek Strykalczyk saksofon, który w klimatach jazzowych interpretował kolędy oraz inne odpowiednie chwili utwory.

Wigilia rotariańska jest też tradycyjną okazją do wręczania nagród i oficjalnego przyjęcia do naszego grona nowych członków. W tym roku medal "Paul Harris Fellows" otrzymali Cezary Figurski oraz Mariusz Zwierzyński (gratulacje), a dołączył do nas Grzegorz Kotyński, który obiecał nam z zaangażowaniem włączyć się w działalność Klubu, czego sobie i jemu winszujemy.

Wigilia Rotariańska 2014  Wigilia Rotariańska 2014  Wigilia Rotariańska 2014